}

O Orion

O společnosti Orion Pharma

Firma Orion Group byla založena v roce 1917 a v současnosti je vedoucí finskou farmaceutickou společností. Skládá se ze tří nezávislých divizí – Orion Pharma (humánní a veterinární léčiva), Orion Diagnostica (diagnostické přístroje a přípravky) a Oriola (distribuce léčiv).

Divize Orion Pharma, zastoupená na českém a slovenském trhu společností Orion Pharma s.r.o. je zaměřena na vývoj, výrobu a marketing humánních a veterinárních léčivých přípravků. Při vývoji nových přípravků je kladen důraz především na přípravky v oblastech léčby neurologických onemocnění, kardiovaskulárních poruch, hormonální substituční terapie a léčby bronchiálního astmatu. Do roku 2001 uvedla Orion Pharma na mezinárodní farmaceutický trh sedm nových chemických entit.

 

Výroba aktivních farmaceutických substancí - nabídka spolupráce

Jednou z aktivit, kterou se zabývá společnost Orion, je výroba aktivních farmaceutických substancí (API), na jejichž výrobu se specializuje divize Fermion Oyj. V současnosti vyrábí všechny účinné látky pro výrobu patentovaných originálních léčiv firmy Orion, ale je také dodavatelem řady dalších léčivých látek pro partnerské farmaceutické firmy. Výrobní portfolio firmy Fermion Oyj zahrnuje celkem 20 farmaceutických substancí.

Fermion Oyj má ve Finsku tři vysoce moderní výrobní závody, které mají osvědčení k výrobě od regulačních autorit ve Finsku, EU a USA. Výrobní technologie a systémy splňují nejpřísnější technické a kvalitativní požadavky na výrobu léčivých látek. Pravidelně jsou podrobovány auditům a inspekcím nejen regulačních autorit, ale také zákazníků.

 

Nabídka výroby aktivních farmaceutických substancí:

Alprazolam
Atomoxetine HCl
Azathioprine
Buspirone HCl
Diltiazem HCl
Fluoxetine HCl
Flutamide
Glipizide
Irinotecan
6- mercaptopurine
Methotrexate
Nadolol
Propafenone HCl
Quetiapine Fumarate
Sodium Cromoglicate
Tamsulosin
Tolnaftate
Trazodone HCl


V případě zájmu o některé z produktů firmy Fermion Oyj nás kontaktujte na naší kontaktní adrese.